כל הסיורים

יפו

סיור ב

הדמויות שעיצבו את ההיסטוריה של יפו

מפגש פנים אל פנים עם דמויות גדולות מהחיים בסיור תיאטרלי ייחודי. משלמה המלך, נפוליאון, ועד לוחמי האצ"ל וארי סאן - חוו את העיר דרך עיניהם של מי שעיצבו את ההיסטוריה של יפו.

סיור ביפו - הדמויות שעיצבו את ההיסטוריה של יפו

יפו

סיור ב

​​יפו במנהרת הזמן: סיור קסום ביפו העתיקה

חוויה ייחודית המשיבה את מחוגי הזמן אל ימי התנ"ך וממלכות קדומות. גלו סודות מן העבר הבוקעים מכל אבן וסימטה, בעיר מהחשובות בהיסטוריה האנושית.

סיור ביפו - ​​יפו במנהרת הזמן: סיור קסום ביפו העתיקה

יפו

סיור ב

​מסע מסתורי אחר הנצרות

סיור כנסיות קסום ומסתורי המתחקה אחר מקורותיה של הדת הגדולה בעולם. היכרות עם סמלים וחגים ופיענוח הניסים והחזיונות שהתרחשו ביפו ואשר שינו את פניה של הנצרות.

סיור ביפו - ​מסע מסתורי אחר הנצרות

קיסריה

סיור ב

עירו של הורדוס: מסע אפּי באחת הערים המרתקות בישראל

סיור בארמונות, אתרים קדושים ותגליות היסטוריות על שפת הים התיכון. הליכה בין שרידי עיר הנמל המפוארת ומפגש עם המלך הורדוס, המלך ריצ'רד הראשון ורבים אחרים. מההתחלה הצנועה כמעגן קטן, דרך ממלכת החשמונאים ובנייתה כעיר נמל מפוארת על ידי הורדוס - גלו את ההיסטוריה העשירה והמרתקת של העיר קיסריה.

סיור בקיסריה - עירו של הורדוס: מסע אפּי באחת הערים המרתקות בישראל

תל אביב

סיור ב

בעקבות משוררים, זמרים ומלחינים

הכירו את תל אביב דרך עיניהם של הזמרים, המשוררים והמלחינים שעיצבו אותה לאורך השנים. מסע מוסיקלי שיחשוף בפניכם עובדות וסיפורים שרק מעטים יודעים.

סיור בתל אביב - בעקבות משוררים, זמרים ומלחינים

תל אביב

סיור ב

בתים ואדריכלות בתל אביב

סיור בתים קסום דרך ארמונות ובתים מיוחדים שנבנו בתחילת המאה והארכיטקטורה המאפיינת את תל אביב כיום. מסע בזמן דרך הארכיטקטורה האקלקטית ועד הארכיטקטורה הבינלאומית.

סיור בתל אביב - בתים ואדריכלות בתל אביב

תל אביב

סיור ב

תחנות בחייו של אריק איינשטיין

מסע מרתק בעקבות כוכב הרוק המופנם ששינה את פני הזמר העברי. הסרט הגנוז שצונזר לצפייה והביקור המיסתורי, נסיבות מותו, התהילה ורגעיו האחרונים של אגדת הזמר העברי.

סיור בתל אביב - תחנות בחייו של אריק איינשטיין