חיפוש

סיורי אוכל וקולינריה בתל אביב

זהו לא סוד שתל אביב מכילה בתוכה את ה"ישן" ו"החדש", ואולי זה מה שיפה בה. בהקשר של האוכל, התפתחה בשנים האחרונות סצנה מיוחדת במינה בתל אביב סביב סוגי המאכלים הנהדרים שעדיין ניתן למצוא בעיר, מאכלים שכמעט ונעלמו מן הנוף הישראלי. בסיורי האוכל, נשים דגש דווקא על המאכלים הוותיקים והביתיים, אך גם אלה שעברו טוויסט מרשים ומותאמים יותר לצעירים של ימינו. תוך כדי, נפגוש כמובן את האנשים המיוחדים אשר עומדים מאחורי האוכל, ונשמע סיפורים מרתקים אודות וסביב סצנת הקולינריה התל אביבית.


אילו סוגי מאכלים ניתן עדיין למצוא בסמטאותיה של תל אביב?

בתל אביב ובייחוד בין רחובותיה הוותיקים, ניתן עדיין למצוא מנות שכולנו מכירים מילדותנו ואף גרסאות שונות של אותן המנות שבעבר נראו לנו כמו הדבר הכי טריוויאלי. כך, ניתן עדיין למצוא כאלה שמוכרים את הגזוז הצבעוני והאהוב (רק למביני עניין, שכן מדובר בהרבה יותר מסתם סודה וסירופ), מנות פול,

חומוס וכנאפה, מנות טבעוניות המבוססות על קטניות ותבלינים חמים, מאפים בסגנונות מגוונים ושלל מאכלי רחוב. כמו כן, בתל אביב ובפרט בשווקיה, ניתן עדיין למצוא מאכלי שוק, דוכנים ותבשילי עדות.


מדוע דווקא סיורי אוכל וקולינריה?

ובכן, לאחר שנים של ניסיון בתחום ניתן בהחלט לומר שסיורי אוכל וקולינריה הם אחד מסוגי הסיורים המבוקשים ביותר בתל אביב, ולא בכדי: הם מתאימים לכולם, הם חווייתיים ומרתקים דווקא משום שכל מנה מספרת סיפור משלה ובעיקר – הסיפורים מאחורי האוכל הם שהופכים את הסיורים למהנים כ"כ.


מעוניינים בסיור חווייתי עם ערך מוסף? הנכם מוזמנים לסיור אוכל מותאם לבקשתכם, באזורים מגוונים בתל אביב הישנה לצד החדשה. צרו קשר לפרטים נוספים!