מורה הדרך בארי אבידן

סיורים בלתי נשכחים בארץ ישראל

סיפור חייו של בארי אבידן שזור בסיפורה של התרבות הישראלית. את ניסיונו רב השנים כמנהל אומנותי וכוריאוגרף בטקס הדלקת המשואות בהר הרצל, טקס המכביה ורבים אחרים, הוא מביא לכל סיור אותו הוא מדריך.

הצטרפו אלינו למסע היסטורי, תרבותי ומלא הומור ברחובותיה, סימטאותיה ושווקיה של הארץ הקסומה שלנו. גלו עובדות מפתיעות, סודות מאחורי הקלעים וחוו חוויה מהנה, מגבשת ובלתי נשכחת.

1/3
1/1
1/4

מה מיוחד בסיורים שלנו?

סודות מאחורי הקלעים

האם אתם באמת מכירים את ארץ ישראל? בין אם אתם מקומיים או תיירים המבקרים בארץ, אחרי שתשתתפו באחד מהסיורים שלנו, תדעו יותר על המקום בו אתם מבקרים מרוב מי שביקר בו. הצטרפו לאחד הסיורים שלנו וגלו מקומות, חוויות וסודות שמעטים יודעים וחוו את ישראל בצורה ייחודית, מעמיקה ומספקת.

מוסיקה ותיאטרון

הסיורים שלנו מלאים בהומור, תיאטרון ומוסיקה חיה (בסיורים מסויימים). ניסיונו העשיר של בארי אבידן בעולם המחול והתיאטרון הישראלי, מספק חוויה סוחפת, מרתקת ומלמדת שתשאיר חיוך אצל משתתפים מכל הגילאים. צללו אל תוך הסיפורים, הדמויות והשירים ותיהנו מחוויית הסיור הייחודית והאיכותית מסוגה בישראל.

חוויה חברתית ומגבשת

בכל סיור שלנו, אנו מקפידים על אווירה מכילה, חברותית ומגבשת. מטרתנו היא לאפשר לכם לחלוק את חוויית הסיור הקסומה עם חבריכם לסיור, ליהנות מהאוירה, להריח את הריחות ולחזור הביתה עם חוויה שתישאר איתכם לעוד זמן רב. עכשיו, יותר מתמיד, הצטרפו לחוויה חברתית, מרגשת ומהנה באוויר הפתוח.

התאמה אישית לקבוצות

האם אתם מתכננים סיור עבור קבוצה, ארגון או חברה? הניסיון העשיר שלנו מאפשר לנו לבנות סיורים מותאמים אישית שיקלעו בדיוק לרצונות והדרישות שלכם ויבטיחו חוויה מעשירה ומהנה עבור הקבוצה שלכם. מתעניינים באמנות? רוצים לשלב פעילות מיוחדת בסיור? ליהנות מסיור קולינרי? אין בעיה! התקשרו אלינו בטלפון 052-3261911 ונשמח לבנות יחד איתכם את הסיור המושלם עבורכם.

להזמנות התקשרו 052-3261911