סיורים בירושלים עם בארי אבידן

רוצים סיור מקצועי ומרתק בירושלים? מחפשים מדריך שידע להבין אתכם ואת דרישות הקבוצה? צרו קשר וקבלו הצעה לסיור מעניין וחוויתי בעיר הבירה.

press to zoom
IMG-20160905-WA0001-900x1200_edited
IMG-20160905-WA0001-900x1200_edited

press to zoom

press to zoom
1/2

מורה דרך בירושלים

 

ירושלים היא העיר המפורסמת בישראל, בעלת ההיסטוריה הענפה ביותר, ובשילוב הקדושה שבה וההיסטוריה המיוחדת שלה, היא גם אחד מן היעדים המבוקשים ביותר בכל הנוגע לתיירות. אולם, מי שרוצה לסייר באמת בירושלים, וזה לא משנה היכן או באיזו שכונה, זקוק למדריך מקצועי שידע בדיוק היכן ניתן לבקר ומה הסיפור המיוחד שהמקום מספר.

מדריך שיודע כיצד להגיע לפינות נסתרות

 

מורה דרך בירושלים (נכון יותר לומר – במיוחד בירושלים) הוא כזה אשר יודע כיצד להגיע לפינות נסתרות. הרי ירושלים, על שלל בנייניה הוותיקים והעתיקים, שכונותיה שנבנו בזמנים שונים ואתרי התיירות השונים, מכילה גם שלל חצרות, גנים, פינות ואתרים היסטוריים נסתרים מהעין, אשר מעבר לעובדה שהם מאפשרים למסיירים לקבל מעט שקט בעיר שיכולה להיות הומה מאוד, הם גם יכולים להוות מקור למגוון סגנונות אדריכליים ואירועים היסטוריים עליהם ניתן לספר.

מדריך שיודע להתאים את עצמו לקבוצה

 

לא פחות חשוב ממה שהוזכר לעיל, היא גם היכולת של מורה דרך מקצועי בירושלים להתאים עצמו לקבוצה שאותה הוא מדריך. בכל זאת, לכל קבוצה האופי שלה, תחומי העניין שלה והמאפיינים הייחודיים, החל מגיל המשתתפים, תחומי עיסוק ועוד. לכן, על המדריך לדעת כיצד להפוך את הסיור למעניין וחווייתי.

סיורי קונספט בירושלים

 

תחום נוסף ששווה להזכירו בהקשר זה הוא סיורי הקונספט, כלומר: סיורים אשר בבסיסם עומד מאפיין מסוים שמעניין את הקבוצה כמו למשל, סיורי אוכל (ושוק), סיורי שכונות, סיורים היסטוריים, סיורי מורשת ועוד. כפי שוודאי אתם יכולים להבין, ירושלים מלאה בהפתעות ופינוך חמד שרק מחכים לכם, כך שלכם נותר רק לבחור את הסיור הבא שלכם!

אזורים נוספים