אודות בארי אבידן

בארי אבידן הוא מורה דרך מזה שנים רבות, איש במה, כוריאוגרף ובמאי מן הטובים בארץ. כשרונו במקצועות הבמה, בשילוב עם ערכי היהדות ואהבת הארץ אשר ליוו אותו כל חייו מאז ילדותו, הולידו את האהבה הטהורה להוראת הדרך, מתוך סל הערכים והכריזמה המזוהה עמו כ"כ. התמחותו כמורה דרך הינה בתל אביב, מורשתה וההיסטוריה הייחודית שלה, אולם בארי מדריך סיורים גם במקומות רבים אחרים בארץ.

 

מדוע לסייר עם בארי אבידן?

לבארי יכולות הדרכה ייחודיות ומעניינות, הכוללות ידע נרחב בידיעת הארץ וההיסטוריה, הומור וכריזמה כאמור, אשר לא מותירה אף קבוצה אדישה לסיוריו. את הסיורים מתבל בארי בטעימות תיאטרון וריקוד, סיפורים מעניינים ושאר טכניקות המסייעות למטיילים לא רק ליהנות מן הסיור עצמו, אלא גם לצאת נשכרים עם ידע וחוויות שנשארות לאורך זמן.

 

התאמת ההדרכה לקבוצה באופן מלא

אחת מן היכולות החשובות של בארי אבידן היא התאמת הסיור לקבוצה המגיעה, מבחינת תחומי העניין ואופי הקבוצה. כמו כן, בארי מדריך בשפות האנגלית והצרפתית, לצד העברית, כך שהתאמת הסיור כוללת הרבה מעבר להתאמת תכני ההדרכה בלבד. בקיצור, לבארי יש את ה"מתכון" המושלם לסיור מעניין. 

מחפשים רעיון מקורי לגיבוש הצוות או המשפחה? רוצים לקבל הדרכה מקצועית במקומות ואזורים שתמיד עניינו אתכם? עכשיו תוכלו להגיע לסיור חווייתי ומרתק עם מורה דרך מעולה אשר ייקח אתכם למסע אל עבר טעמים, סיפורים וחייהם של אישים משפיעים מהעבר היהודי והישראלי.